Kad jāstājas kameras priekšā

Kamera ir nesaudzīga, tā pamana pat vissīkākās nepilnības un vēl padara tās izteiktākas. Tāpēc filmēties noteikti nav viegli. Cilvēki, kuriem ir liela pieredze šajā jomā, jau zina, kā labāk kustēties, ko darīt, kā izskatīties kameras objektīvā labāk.

Ja iespēja filmēties ir cilvēkam bez pieredzes, noteikti var pārņemt panika. Tā tas bija arī ar mani, kad saņēmu uzaicinājumu piedalīties kādā raidījumā. Protams, ka tā bija lieliska iespēja, jo tādā veidā varēju pacelt savu profesionālo reputāciju, tomēr bija bail atrasties kameras priekšā, jo nebūt nebiju apmierināta ar savu izskatu. Tā kā līdz filmēšanai bija vēl dažas nedēļas, nolēmu darīt kaut ko lietas labā, sakārtojot savā izskatā vismaz to, ko varu.

Jauna frizūra, manikīrs un pedikīrs

Ieplānoju tā, lai nedēļu pirms filmēšanas varētu doties uz salonu, kur saņemtu friziera, manikīra un pedikīra pakalpojumus. Tās tomēr ir lietas, kurām jābūt vislabākajā kārtībā. Lai gan parasti pie friziera tikai nedaudz apgriezu matus, tagad ļāvos drosmīgākām pārvērtībām. Gribēju izskatīties košāka un pārliecinātāka. Bet sakopti nagi jau ir pats minimums, lai koptēls izskatītos kopts un pārliecinošs.

Rūpes par skaistu smaidu

Lai gan man ar zobiem viss ir kārtībā, izvēlējos neilgi pirms filmēšanas arī apmeklēt zobārstniecību. Zobu higiēnists ir mana ikgadējā rutīna jau daudzus gadus, parasti vizīti ieplānoju rudenī, bet šoreiz nolēmu to darīt ātrāk, lai man būtu skaistāks smaids. Tā kā kamerā viss izskatās nedaudz savādāk, negribēju, ka zobi izskatās pelēcīgi. Pēc tam, kad pastrādājis zobu higiēnists, zobi ir ne tikai sakopti, bet jau uzreiz izskatās krietni baltāki, ko nodrošina zobu pulēšana ar speciālo rīku. Regulāri veikta higiēnista procedūra ļauj man izvairīties no vajadzības balināt zobus. Neesmu ne smēķētāja, ne liela kafijas un tējas mīļotāja, tāpēc pietiek, ja pastrādā zobu higiēnists, nav vajadzīga agresīva balināšana.

Gatava filmēties!

Es biju parūpējusies par to, ko pati varu izdarīt, lai kameru priekšā izskatītos labāk. Par pārējo gādāja televīzijas profesionālie darbinieki, kuri mani nogrimēja, arī ieveidoja matus. Apģērbu es biju piemeklējusi, konsultējoties ar pazīstamu stilisti, kura man ieteica dažus labus variantus, kas man ekrānā izskatītos pietiekami labi.

Pašā filmēšanas laikā nebiju pārāk satraukta, jo process bija tik interesants, ka aizmirsu par kamerām. Daudz grūtāk bija vēlāk pašai arī noskatīties šo raidījumu. Pret sevi mēdzu būt diezgan kritiska, vienmēr redzu nepilnības. Tā bija arī tagad. Protams, šķita, ka ekrānā izskatos pārāk apaļīga, man arī ne visai patīk, kā skan mana balss, kā arī, brīvi runājot, es mēdzu aizrauties ar parazītvārdiņiem. Tas nozīmē, ka man būtu rūpīgi jāizkopj sava lietišķā runa.

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2019 Nofilmēts

Theme by Anders Norén