3 lietas māmiņas un zīdaiņa komfortam pirmajā pusgadā

Kad pasaulē ierodas mazulis, vecāki un arī pats bērns ir pārsteigti, nedaudz apjukuši, daudz ko vēl nesaprot un baidās. Viņi palēnām iepazīstas un iemācās būt kopā tā, lai visiem labi. Pirmais pusgads tiešām ir īpaši satraucošs, jo vecāki vēl pielāgojas savai lomai, bērniņš iepazīst pasauli, kurā ieradies. Tāpēc šajā laikā ir daudz emociju, arī asaru, satraukumu un tiešām ļoti daudz noguruma.

Par to, kā jaunajiem vecākiem un zīdainim pirmajos dzīves mēnešos atvieglot dzīvi, domā bērnu preču ražotāji, kuri piedāvā lietas, kas vecākiem ikdienā ar mazuli patiešām var noderēt. Tāpēc apskatīsim trīs pirmajā pusgadā tiešām noderīgas preces, kas atvieglos ikdienu gan mazulim, gan vecākiem.

 

  • Šūpuļkrēsls

 

Mamma ne uz mirkli nevēlas mazuli atstāt bez uzraudzības, bet mājas darbi arī nestāv uz vietas. Tāpat ir vēlme nomazgāties vai pavadīt laiku ne tikai guļamistabā. Šūpuļkrēsls ir lieliska iekārta, kas ļauj droši un ērti mazuli pārvietot uz to vietu, kur ir mamma vai tētis. Tādā veidā mammai uz brīdi ir brīvas rokas, bet vienalga var veidot emocionālu un verbālu kontaktu ar mazo. Šūpuļkrēsls ir arī noderīgs, lai atslogotu mammas muguru, kas var ciest, ja mazais visu laiku ir uz rokām. Piemēram, Chicco šūpuļkrēsls aprīkots gan ar muzikālo, gan kustību funciju, kas gan izklaidē, gan nomierina bērnu.

 

  • Bezkontakta termometrs

 

Zīdaiņa veselība ir viens no aktuālākajiem jautājumiem pirmajā pusgadā. Samērā bieži vecākiem būs vēlme un vajadzība izmērīt temperatūru mazulim. Bet tas var būt ļoti traks process. Tāpēc nekas nesniegs tādas ērtības kā bezkontakta termometrs, ko var izmantot pēc vajadzības no attāluma, arī tad, ja mazulis guļ. Dažu sekunžu laikā tiek noteikta ķermeņa temperatūra. Slimības laikā mērījumus jāveic pat ik pēc pus stundas. Šis būs pirkums ka sevi noteikti attaisnos.

 

  • Piena pumpis

 

Zīdīšana ir sensitīvs un sarežģīts jautājums. Mammas nogurst, viņām ir piena krīzes, viņas vēlas atpūsties. Bet krūts barošana ir iemesls, kas neļauj mammai parūpēties par sevi, gūt mirkli atelpas. Tāpēc piena pumpis būs labs palīgs, lai sterili un ātri atslauktu pienu, ko ar pudelīti var bērnam iedot arī cita aprūpes persona. Tādā veidā arī var mājās veidot piena banku, kas ļaus pagarināt laiku, kad bērns saņem mātes pienu.

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2019 Nofilmēts

Theme by Anders Norén