Kāzu foto un video — īpaša vērtība, ko saudzēt

Kāzas ir īpašs mirklis cilvēka dzīvē, tā ir svētku diena ar skaistām atmiņām, ko gribas saglabāt un iemūžināt. Tāpēc arī vairums pāru izvēlas algot fotogrāfu un video speciālistu, kurš dokumentē kāzu norisi, iemūžina skaistākos mirkļus un uzņem īpašu kāzu fotosesiju, lai būtu elegantas bildes, ko ierāmēt un likt pie sienas un kāzu albumā.

Protams, ka mūsdienās to visu ievērojami atvieglo tehnoloģiju attīstība un pieejamība, iespēja ātri attīstīt un rediģēt foto un video failus. To nevar salīdzināt ar tiem apstākļiem, kādi bija mūsu vecākiem un vecvecākiem, kuriem mājās ir labi ja dažas fotogrāfijas no kāzām. Kādam nav pat vienas, jo fotogrāfs kādreiz bija diezgan ekskluzīvs pakalpojums. Senos ģimenes albumos var redzēt izbalējušas fotogrāfijas vai vienu īpašo un vienīgo, ko nu jau satur līmlenta.

Īpašā kāzu fotosesija

Mūsdienās kāzu neatņemama sastāvdaļa ir fotosesija laimīgajam pārim. Fotosesijas notiek gan dabā, gan speciāli iekārtotos foto stūrīšos, kur ir padomāts par labu fonu un apgaismojumu. Foto pakalpojumu sniedzēji piedāvā jau iekārtotu studijas telpu, kas īpaši piemērota kāzu fotogrāfijām.

Ja izvēlas nealgot fotogrāfu, bet uztic foto un video darbus kādam no kāzu viesiem, tad par individuālo fotosesiju var padomāt paši. Piemēram, uzticēt līgavas māsām iekārtot skaistu foto stūrīti, kur pasākuma gaitā varēs nofotografēties ne tikai jaunais pāris, bet arī citi kāzu viesi, lai saglabātu sev par atmiņu kādu jauku bildi. Skaista foto stūrīša iekārtošanai nemaz nevajag daudz līdzekļu, var pietikt ar elegantu sēžamo, ziediem, var izmantot mājās pieejamās lietas un dekorus, var noderēt foto rāmis, baloni, krāsaina līmlenta (limlentas.lv) un citi elemanti.

Ja gribat zināt, kādi ir ieteikumi no profesionāla fotogrāfa, tad izlasiet šo rakstu: https://www.ligavam.lv/kazu-fotografe-linda-brinums-iesaka-top-vietas-kazu-fotosesijam/.

Pēc tam, kad esat tikuši pie apjomīgā foto un video materiāla no kāzām, jau laikus vajadzētu domāt, kā to visu strukturēt un glabāt, lai tam būtu ilgs mūžs, lai šīs liecības saglabātos arī nākamajām paaudzēm. Te būs daži noderīgi padomi šajā sakarā:

https://skaties.lv/izklaide/sievietei/gimenes-hronika-ka-saglabat/.

 

Nereti tad, ja pēc gadiem attiecības izirst, laulība tiek šķirta, tad laulātie vēlas iznīcināt visas liecības par šo savienību. Tomēr tā nav labākā rīcība. Ja negribat glabāta tās mājās un acu priekšā, tad var salikt kastēs un nolikt pagrabā vai atdot bērniem, jo priekš viņiem tā ir liela vērtība, jo tas liecina par mamams un tēta mīlestību, savienību, kas ir radījusi viņus. Bērni jau nenostājas viena vai otra vecāka pusē, mīl abus. Tāpēc ir muļķīgi ignorēt un censties izdzēst kādu savas dzīves daļu, lai arī tā ir noslēgusies.

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2019 Nofilmēts

Theme by Anders Norén