Slavenību dzīves — tās interesē visiem

Cilvēki, kuri iemantojuši pasaules slavu, zina, ka viņu dzīve vairs nepieder tikai viņiem. Tai seko līdzi prese, fani, kritiķi. Un katram būs kāds viedoklis. Nav svarīgi, vai tas kaut nedaudz atbildīs patiesībai, jo baumas, runas, nejauši noķerti foto kadri, neveikli pateikts vārds vai viedoklis jau vairs nav tavs. Tas iziet pasaules telpā un tur tiek interpretēts visdažādākajos rakursos.

Un jūs taču nenoliegsiet, ka arī jums interesē, kā dzīvo slavenie un bagātie. Kāda ir viņu māja, kā izskatās bērni, ar ko viņi guļ, precas un šķiras, kā tērē savu naudu utt.

Jo slavenāka un skandalozāka personība, jo skaļāk par viņu runā un vairāk raksta presē. Tagad, kad internets ir katram kabatā, tam visam ir viegli sekot līdzi — sociālo tīklu konti, baumu portāli. Un vienmēr jau vēl ir tradicionālās metodes, kā uzzināt par kino, mūzikas un citu jomu zvaigznēm — jānopērk kārtējais žurnāls, kurā būs gan tenkas, gan slepeni kadri, gan pikantas un atklātas intervijas. Atliek tikai izvēlēties īsto preses izdevumu. Ja nevēlies neko palaist garām no slavenu personību dzīves, tad labs risinājums ir žurnālu abonēšana, kas garantēs, ka īstais žurnāls īstajā dienā jau būs pastkastītē.

Kas tad aktuāls Latvijas un pasaules slaveno dzīvēs?

Te daži cilvēki un tēmas, kas pēdējā laikā ir preses un sabiedrības uzmanības lokā. Par to regulāri raksta gan dzeltenajā presē, gan stāsta raidījumos, gan apspriež dažādās kompānijās.

  • Andželīnas Džolijas un Breda Pita attiecības. Lai gan stāsts nav jauns, tas vienmēr ir preses uzmanības lokā. Kādreiz tik apbrīnotais pāris šķiras, tiesājas, dala bērnus.
  • Elīna Maligina un viņas nu jau nelaiķa vīrs Valērijs Maligins. Arī šis stāsts ir kaislību un drāmu apvīts jau ilgu laiku.

Lielbritānijas princis Harijs un viņa līgava amerikāņu aktrise Megana Mārkla. Viens no ilgi gaidītajiem pasaku stāstiem, kas tagad tiek atspoguļots presē visos sīkumos. Atliek novēlēt viņiem abiem izturību.

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2019 Nofilmēts

Theme by Anders Norén