Tādi laulību gredzeni kā nevienam

Gatavojoties laulībām, katrs pāris domā, ka tas ir uz mūžu, ka ar šo cilvēku kopā pavadīs visu atlikušo dzīvi. Tāpēc arī ir vēlme visu, kas saistīts ar kāzām, izvēlēties unikālu, vislabāko un skaistāko. Jo šai dienai jāpaliek atmiņā kā neaizmirstamai.

Laulību gredzeni ir viens no tiem elementiem, par kuriem pāri domā ļoti daudz. Ja mūsu vecāku paaudzei lielākoties pirkstos redzam tradicionālās zelta stīpiņas kā laulību gredzenus, tad tagad šajā ziņā gaume ir daudz brīvāka. Laulību gredzeni tiek izvēlēti visdažādākie. Un nereti topošais vīrs un sieva vēlas sev unikālus gredzenus, kas izgatavoti tieši pēc viņu vēlmēm. Juvelierizstrādājumu izgatavošana pēc pasūtījuma mūsdienās ir ierasta lieta, šādu pakalpojumu sniedz gandrīz katrs juveliersalons.

Juvelierizstrādājumu izgatavošana sniedz vairākas priekšrocības, kas ir svarīgas jaunajiem pāriem un tieši laulības gredzenu sakarā.

  • Var izvēlēties vēlamo gredzena materiālu vai to savienojumus un kombinācijas. Tas ļauj manevrēt ar gredzenu izmaksām.
  • Var pasūtīt gredzenam pašu iecerētu vai jau izveidotu dizainu un gravējumus.
  • Ir garantija, ka gredzeni būs izgatavoti ideālā izmērā.
  • Tādā veidā pāris tiek pie savstarpēji saskaņotiem gredzeniem, kas ne vienmēr ir viegli izdarāms, ja pērk jau gatavus gredzenus. Ne vienmēr ir pieejami saskaņoti vīriešu un sieviešu gredzeni.
  • Juvelierizstrādājumu izgatavošana ir iespēja strādāt tieši ar meistaru, kurš uzklausīs jūsu vēlmes un idejas.

Laulības gredzenu tendences

Tāpat kā ikvienā jomā arī laulības gredzeniem ir savas aktuālās tendences un mode, kas ar laiku mainās, parādās kaut kas jauns un aktuāls. Kādas vēsmas tad pēdējos gados jūtam?

  • Personalizēti gredzeni, kuros iekļauts kāds unikāls elements, kas būtisks tieši šim pārim. Piemēram, sirdspukstu līkne, elements no dzimtā mantotas rotas, iegravēts kāds īpašs vārds vai solījums utt.
  • Sudraba gredzeni — tie atguvuši savu popularitāti un kļūst arvien iecienītāki. Tas ir lielisks risinājums arī mazbudžeta kāzām.
  • Latvju raksti un citu tautu, reliģiju simboli — pāris meklē kādus īpašus simbolus, spēka avotu, aizsardzību. Un ietver to zīmēs, ko paši izvēlējušies, bet juvelieris tās iestrādā gredzena dizainā.
  • Tetovēti gredzeni — viena no pēdējā laika spilgtākājām aktualitātēm. Šī tendence gūst popularitāti arī Latvijā. Tādā veidā nav jādomā par gredzena drošību, arī nav jānoņem sporta vai kādu nodarbju laikā, kad rotaslietas traucē. Uztetovēt izvēlas ne tikai gredzenam līdzīgu zīmējumu, bet arī skaitļus, vārdus un kādus citus simbolus.

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2019 Nofilmēts

Theme by Anders Norén