Romantiskās filmas iedvesmo kāzu plānošanai

Romantiskās fimas patīk vairumam sieviešu. Tās ļauj iegrimt sapņu valstībā un vismaz uz ekrāna izdzīvot pasaku cienīgus mīlas stāstus, kādi reālajā dzīvē ir ļoti maz. Un tad, ja ir, var uzskatīt, ka ļoti paveicies. Arī man bijis viens nopietns romantisko filmu maratons — tas bija laikā pirms pašas kāzām.

Laika līdz tām vēl bija diezgan daudz, tāpēc man nebija nojausmas par to, kādas kāzas vēlos. Tad kaut kā sāku skatīties romantiskās filmas, kurās ir kāzas. Un sāku no tām atlasīt dažādas idejas, kas varētu noderēt manu kāzu plānošanai. Galu galā iegāju pamatīgā azartā. Mēnešā laikā katru nedēļu noteikti noskatījos vairākas filmas. Un tās mani iedvesmoja dažām labām idejām priekš kāzām.

 

  • Kāzu ceremoniju rīkot dabā, nevis dzimtsrakstu nodaļā

 

Neesam ļoti reliģiozi, tāpēc šķita liekulīgi rīkot kāzas baznīcā un tikai tā dēļ ievērot visus rituālus, lai gan īsti tos neizprotam un neticam tam, ko stāsta baznīcā. Bet dzimtsrakstu nodaļa arī nešķita pārāk romantisks variants, jo mūsu novadā ēka, kurā notiek ceremonijas, nebija pārāk omulīga. Tāpēc filmās redzētais mani iedvesmoja, ka var sarīkot skaistu un romantisku ceremoniju dabā.

Un piemērotu vietu taču Latvijā netrūkst. Katrs parks, katra pļaviņa un mežmala ir ar potenciālu kļūt par ideālu vietu kāzu ceremonijai. Un to mēs arī paveicām. Sarīkojām kāzu ceremoniju nelielā pļaviņā parka nostūrī, uz kuru veda skaista koku aleja.

 

  • Pie juveliera darināti īpaši gredzeni

 

īpāsi_izgatavots_gredzensOtra lieta, ko gribēju īstenot — īpaši gredzeni. Zinu, ka plaši pieejami dažādi juvelierizstrādājumi, bet es gribēju kaut ko unikālu. Tāpēc meklēju, kur tiek izgatavoti juvelierizstrādājumi pēc pasūtījuma. Un man arī paveicās. Juveliersalonā Gemmi.lv juvelierizstrādājumi tiek ne tikai tirgoti jau gatavi, bet arī izgatavoti pēc individuāla pasūtījuma. Un mēs pie tādiem tikām. Gredzenus izgatavoja no zeltlietām, kas bija saglabājušās no vecmāmiņas. Tādā veidā saglabājām saikni ar iepriekšējām paaudzēm, kas man bija ļoti svarīgi. Vecmāmiņai bija skaista un ilga laulība. Un viņa pati bija dzīvesgudra sieviete.

 

  • Ziediem rotātas šūpoles fotosesijai

 

Un ideja, ko pilnībā aizguvu no kādas filmas — ziediem rotātas šūpoles, ko izmantot romantiskas fotosesijas īstenošanai. Rezultats bija ļoti labs. Neierasts un oriģināls, bet bildes — izdevās tiešām lieliskas. Šūpoļu izrotāšana gan nebija viegla, bet bija vērts papūlēties.

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2019 Nofilmēts

Theme by Anders Norén