Šokolādes masāža tieši kino zālē!

Kino mīļi jau sen vairs neaprobežojas tikai ar labu filmu baudīšanu. Ir laiks, kad kino ir kas vairāk kā tikai bauda acīm. Tagad tā var būt bauda visam ķermenim un garam.

SPA kino

spaVai jūs apmeklētu kino teātri, kur iespējams saņemt SPA pakalpojumus pēc jūsu izvēlas? Šokolādes masāža, karstie akmeņi, pēdu masāža kamēr baudāt savu iecienīto filmu? Kāpēc ne. Kino skatīšanos ne tāpat vien sauc arī par “baudīšanu”. Kāpēc neizmantot iespēju apvienot dvēseles baudu ar ķermenisku baudu. Bez tam, liela daļa apmeklē kino, lai atpūstos, lai relaksētos un “atslēgtos” no ikdienas steigas. Ja šādai relaksācijai pievieno saspringušo plecu masāžu…

Ērtāki krēsli un vairāk vietas

Kino jau sen vairs nav jāsēž taisnu muguru uz samērā neērtiem beņķiem. Vai nevēlētos izmēģināt kino teātri, kur krēslu vietā ir īstas gultas? Protams, lielāks risks aizsnausties, bet varbūt tieši laiskošanās gultā ir tas, kas vajadzīgs pēc garas, nogurdinošas dienas darbā vai skolā.

Kino jau sen ir vairāk vietas, lai visiem būtu ērti un tiktu ievērots katra apmeklētāja privātums. Jūs droši varat nolikt savu somu, iekārtoties ar našķiem un baudīt filmu.

Kino uzkodas

popkornsKas gan tā par kino baudīšanu bez popkorna. Tā ir veselīga uzkoda, ja vien atbilstoši pagatavota. Kino teātros gan popkorns ir gana salds vai sāļš, bagāts ar piedevām. Tomēr uz kino nedodamies tik bieži, lai par to satrauktos. Arī cenas kino našķiem ir ļoti augstas, tas viss ir mārketings. Mēs vairāk naudas atdodam par našķiem un aksesuāriem nekā par vienu kino filmas biļeti.

Vien retais iegādājas biļeti un uzreiz dodas uz zāli. Ne velti uzkodas atrodas tieši pa ceļam – lai jums rastos kārdinājums iegādāties vismaz kaut ko, konfektes vai dzērienu.

Tikko cilvēki ir ielaisti kino zālē, sākas aktīva popkorna graušana un kolas “strebšana”, kas mēdz kaitināt tos, kas izvēlējušies neēst un nedzert. Tieši tāpēc pirms filmas ir atgādinājums – uzvedieties klusi un netraucējiet citus ar savu skaļo uzvedību. Jā, tas attiecas arī uz skaļu ēšanu…

Bauda ne tikai acīm

coca-colaKino ir bauda. Bet tikai senos laikos tā bija bauda vienīgi acīm. Tagad, mūsdienās, bieži vien dodamies uz kino vien lai baudītu našķus, kādi nekur citur nav atrodami un iedzertu Coca Cola no lielas papīra glāzes. Kino teātros ielaužas ar vien jaunas mārketinga idejas, bieži vien ļoti eksperimentālas. Kad kino seansa laikā skatītājam jau tiek piedāvāta masāža, tad jāsāk aizdomāties – vai mēs būsim spējīgi koncentrēties uz divām baudām vienlaikus? Lai tīksminās acis, skatoties filmas kompozīciju. Lai tīksminās dvēsele, baudot filmas sižetu.

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2019 Nofilmēts

Theme by Anders Norén