Arī laba filma var iedvesmot pārmaiņām

Tagad ļoti populāras ir ezotērikas un psiholoģijas grāmatas, arī blogi, kur raksta iedvesmojošus tekstus un filozofiskas atziņas. Cilvēki to visu patērē, jo cer, ka tas viņiem kaut kādā veidā palīdzēs uzlabot dzīvi, sasniegt virsotnes, piepildīt mērķus, nopelnīt vairāk naudas. Tomēr noslēpums jau ir tajā, ka pēc iedvesmošanās ir jāseko reālai rīcībai. Bez tās nekas nonotiks.

Un patiesībā par iedvesmas avotu var kalpot jebkas — arī lieliska filma, kurā saredzam tieši to, kas nepieciešams. Nolasām to stāsta slāni, kas rezonē ar mūsu dzīvi.

Laba filma īstajā brīdī var būt ļoti labs pamudinājums celties un kaut ko darīt ar savu dzīvi, nevis tikai gausties.

Attiecības

Tā noteikti viena no būtiskām jomām, kurā tiek meklēt palīdzība un viedi padomi. Attiecības ar cilvēkiem veidojam dažādos līmeņos, tām ir atšķirīga specifika. Un tas ir diezgan sarežģīti. Lai justos komfortabli attiecībās ar apkārt esošajiem cilvēkiem, jāpieliek daudz pūļu. Un ne vienmēr rezultāts ir vēlamais. Tāpēc labi padomi un piemēri vienmēr noder. Un arī tiek apzināti meklēti.

Finanses

Mūžsena tēma, kuru daudzi izvēlas ignorēt, kas nav labākā stratēģija. Lēmums sakārtot naudas lietas ir ļoti apsveicams un būtisks ceļā uz labāku dzīvi. Mūsdienu viena no aktualitātēm noteikti ir problēmas ar kredītiem. Lai to risinātu, svarīgi iegūt uzticamu informāciju. Daudz noderīga var uzzināt mājaslapā “Latvijas Hipotēka”. Pārkreditācija ir viens no pakalpojumiem, par ko var uzzināt. Pārkreditācija ļauj gudri izvēlēties izdevīgāko aizdevuma piedāvājumu, taupot savus līdzekļus. Noderīga finanšu sakārtošanai var būt ne tikai pārkreditācija, bet arī kredītu apvienošana.

Sākt piepildīt savus sapņus un mērķus — tas katram ir jāsāk darīt tieši šodien. Jo mēs nezinām, kas notiks rītdien. Un bieži vien par to atgādina tieši skaudri un pārsteidzoši stāsti, ko redzam TV un kino ekrānos.

Lielisku un iedvesmojošu filmu ir daudz. Ik pa laikam arī tiek izveidoti dažādi topi ar filmām, kas jāredz katram. Te daži no tiem:

http://veselam.la.lv/2016/06/17/iedvesmai-20-filmas-pec-kuru-noskatisanas-gribas-dzivot/

http://www.delfi.lv/izklaide/skats/zinas/noskaidrotas-21-gadsimta-labakas-filmas.d?id=47827643

Jau nākamajām brīvdienām atliek izvēlēties kādu no filmām un ļauties tās stāstam, kas kaut ko dos attīstībai, bagātinās emocionāli un liks aizdomāties arī par savu dzīvi.

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2018 Nofilmēts

Theme by Anders Norén