Kāzu video — atmiņas visam mūžam

Kāzu fotogrāfs ir jau ierasta lieta. Ja arī nav nolīgts profesionālis, tad fotogrāfa pienākumu ir uzņēmies kāds no kāzu viesiem. Bet nevienas kāzas nebūs iedomājamas bez skaistām fotosesijām, no kurām iegūt brīnišķīgas bildes, kas rotās māju un piepildīs kāzu albumus.

Bet kā ar kāzu video? Daudzās filmās redzam, ka tur kāzās obligāti ir arī kāds, kurš visu pasākumu cītīgi filmē, noķerot visus labākos mirkļus, sirsnīgākos vārdus un laimes asaras. Piemēram, ir taču jauki nofilmēt mirkli, kad tiek teikti zvēresti, teikts jāvārds un mīti laulību gredzeni. Mirklis, kad tiek uzvilkti laulību gredzeni un pasludināts, ka tagad esat vīrs un sieva, ir tik īpašs, ka ir vēlme šajā mirklī pakavēties vēl un vēl.

Fotogrāfijas ir statiskas, tās nevar atainot šī mirkļa emocijas un patieso skaistumu, tāpēc video ir lielisks risinājums, lai vēlāk būtu iespēja vēl dzīvāk izjust  šīs īpašās dienas burvību.

 

Video novēlējumi

Jauka tradīcija, ko var izmantot, ja esat nolēmuši filmēt kāzu video, ir video novēlējumi no kāzu viesiem. Parasti kāzās ir novēlējumu grāmata, kur katrs kaut ko ieraksta. Bet video formātā savu attieksmi un vēlējumu var padarīt daudz personiskāku, varbūt pat amizantu un smieklīgu, jo vakara gaitā kāzu viesi taču ir dažādās kondīcijās un noskaņojumā. Tā būs lieliska piemiņa, ko kādreiz kāzu gadadienā noskatīties, lai atcerētos tos labos vārdus un domas, ko tuvākie civlēki ir vēlējuši. Un jauki pēc ilgāka laika redzēt, kādi visi bija jauni, sapucēti un priecīgi.

 

Kvalitatīva tehnika noderēs

Ja ir izlemts par kāzu video filmēšanu, tad jau laikus jāpadomā, ar kādu tehniku tas tiks darīts, jo skaidrs, ka gribēsiet kvalitatīvu gala rezultātu. Tāpēc telefoni un citas mazās ierīces droši vien nebūs labākā izvēle. Kāzu video filmēšana var būt ļoti gara, tāpēc jāizvēlas profesionāla un izturīga kamera ar lielu ietilpību, lai negadās tā, ka ierīce svarīgā brīdī ziņo par iztukšotu bateriju vai vietas trūkumu atmiņas kartē. Vislabāk šos jautājumus uzticēt atrisināt kādam zinošam cilvēkam, kurš ir uz Tu ar foto un video tehniku.

kvalitativa-tehnika

Video pēcapstrāde

Visticamāk, ka viss, ko fiksējusi kamera, nešķitīs atbilstošs skaistam kāzu video. Tāpēc ir labi, ja ir padomāts, kas pēc tam samontēs video, veicot korekcijas, saliekot visu tā, lai gala video būtu ar īstajām esmocijām, ar visiem svarīgākajiem mirkļiem. Bet kāzas jau noteikti nav bez kurioziem, tos vajag apstrādāt un paturēt kā lielisku piemiņu ne tikai pašiem jaunlaulātiem, bet arī viesiem, kuriem var izsniegt piekļuvi šim video.

Jo skaisti mirkļi ir jāiemūžina, jāatceras un jāizbauda no jauna atkal un atkal.

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2019 Nofilmēts

Theme by Anders Norén