Auto pārvērtības — iecienīti TV šovi mūsu mājā

Šobrīd TV operatori piedāvā tiešām plašu kanālu izvēli. Strādājošam cilvēkam ar ģimeni nemaz īsti nav laika to visu milzīgo daudzumu skatīties. Mums arī ir pieslēgti gandrīz 40 TV kanāli, bet patiesībā skatāmies apmēram kādus desmit no tiem. Bet ir dažas pārraides, kas jau kļuvušas par mūsu rituālu. Vieni no tiem ir TV šovi, kuros notiek automašīnu pārvērtības. Tādus šovus rāda ārzemju kanālos. Vecas un pat retro automašīnas savāc auto spečuki, kuri veic unikālas pārvērtības, atjauno, restaurē, saliek jaunas auto rezerves daļas. Galu galā īpašnieku pēc tam sagada kaut kas fantastisks.

Tā kā mēs esam auto mīlētāju ģimene, tad šie šovi mums ļoti patīk.

Automašīnas šajos šovos tiek burtiski saliktas no jauna. Realitātē bieži vien no vecā modeļa paliek tikai virsbūve, kas arī tiek atjaunota, pārkrāsota. Tiek saliktas jaunas auto rezerves daļas. Un īpašnieki no ieraudzītā gala rezultāta parasti ir laimes asarās. Man patīk, ka pārvērtībām tiek izvēlētas īpašas un to saimniekiem nozīmīgas automašīnas. Tās parasti ir gana vecas, pat retro statusā, stāvējušas garāžā, glabātas kā īsts dārgums. Bet zinām taču, ka laika zobs dara savu.

Tādu auto atjaunošana arī ir gana dārgs pasākums. Tāpēc šie TV šovi daudziem dod iespēju piepildīt šo sapni par auto atdzimšanu.

Būtu interesanti vērot, ja šādu projektu īstenotu arī Latvijā. Cita veida šovos jau sekojam pasaules tendencēm, veidojam savas versijas. Par auto atjaunošanu laikam vēl nav bijis. Vismaz mēs neesam pamanījuši. Protams, ka tas ir lielbudžeta projekts, tā nav jaunas frizūras un drēbju izvēle, jo auto rezerves daļas un profesionāļu darbs ir ar pavisam cita līmeņa izmaksām. It īpaši, ja vēl jāsakomplektē viss vajadzīgais kādam retam un senam auto modelim. Kamēr neko tādu neredzam vietēja izpildījumā, turpināsim ar aizrautību skatīties ārzemju auto speciālistu veikumu, kas tiešām ir iedvesmojošs, ja noliek blakus automašīnas pirms un pēc pārvērtībām.

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2018 Nofilmēts

Theme by Anders Norén