Modelēm un aktrisēm rūpes par sevi ir ikdiena

Tajā brīdī, kad cilvēks izvēlas savu profesiju, viņam arī jārēķinās ar tiem apstākļiem, ko šī nodarbe diktē. Piemēram, ārsti zina, ka ikdienā būs jānēsā darba apģērbs, jāsaskaras ar stresa situācijām. Pavārs rēķinās ar to, ko no viņa prasīs šis darbs. Tā ir augstu higiēnas prasību ievērošana, rūpība un precizitāte.

Bet tie cilvēki, kuri izvēlas strādāt kameras priekšā, rēķinās, ka ļoti būtisku lomu tajā ieņems tieši viņu izskats. TV diktori, raidījumu vadītāji, aktieri, arī modeles – viņi ir redzami, un vienmēr tiek vērtēti arī pēc sava vizuālā tēla.

Īpaši tas attiecas uz sievietēm, jo attiecībā uz vīriešiem tomēr vērtējums ir pielaidīgāks. Tāpēc tās sievietes, kuras filmējas un naudu pelna kameras priekšā, ieguda ļoti lielu darbu un arī naudu savā izskatā. Es esmu redzējusi, kāda ir ikdiena, piemēram, modelei, jo studiju biedrene paralēli mācībām strādā arī par modeli. Viņai ir lielisks augums, glīta seja. Un viņu uzrunāja aģentūra, kas ik pa laikam piespēlē kādus darbus, viņa pat brauc uz ārzemēm.

Diētas un skaistumkopšana

Kopš brīža, kad viņa sāka modeles gaitas, viņa ļoti rūpīgi sekoja uzturam, centās tikt vaļā no katra liekā grama un tauku krunciņas. Labi, ka viņai tas nāca viegli, nebija jādzīvo neēdušai. Viņai bija paveicies ar gēniem. Bet tā bija tikai daļa no visa. Viņa regulāri apmeklēja salonus, lai koptu matus, seju, ādu. Tā kā modelēm dažreiz apģērbs ir pavisam pieticīgs, tad nedrīkst būt problēmas ar izskatu.

Ilgu laiku viņa veltīja, lai atrastu labāko veidu, kā atbrīvoties no liekā apmatojuma. Skaidrs, ka modelei tas ir ļoti aktuāli, bet procedūras, ko viņa līdz tam izmantoja, bojāja ādu, radīja sarkanus pleķus, pat alerģju. Beigu beigās viņu izglāba lāzerepilācija.

Vasaras sākumā viņai bija paredzēta peldkostīmu fotosesija, tāpēc viņa pirms tam rūpīgi gatavojās. Un izgāja arī lāzerepilācijas kursu. Un to viņa atzina par lielisku. Epilācija ar lāzeru viņai sniedza ilgstošu efektu, neradīja problēmas ar ādu, pat uzlaboja tās stāvokli. Un foto sesija izdevās lieliska. Mēs kā kursabiedri par viņu bijām ļoti priecīgi.

Arī es izmēģināju

Skaidrs, ka meitenes dalās ar saviem sievišķīgajiem noslēpumiem. Tā arī no viņas uzzināju to, kas ir lāzerepilācija. Es līdz šim mājas apstākļos izmanoju vasku, lai izrautu nevēlamos matiņus. Tas bija sāpīgi un vienmēr man radīja satraukumu. Bet biju pieradusi. Tomēr pēc kusabiedrenes stāstītā biju ļoti ieinteresēta, jo gribēju piedzīvot to sajūtu, ka pēc procedūrām par matiņiem nav jāsatraucas tiešām ilgu laiku. Vēlāk pietiekot ar vienu procedūru gadā.

Pēc ilgākām pārdomām arī es pieteicos uz lāzerepilāciju. Izgāju dažus kursus. Un biju pārsteigta par labo rezultātu. Parasti jau citu stāstītais un arī pašu gaidas ir nedaudz pārspīlētas, tāpēc biju gatava, ka rezultāts būs pieticīgāks. Tomēr biju sajūsmā, jo matiņi bija pazuduši. Es tos nemanīju vairākus mēnešus. Tad atkal izgāju atkārtotu procedūru, pēc kuras meistare teica, ka jānāk tikai pēc vairāk nekā pus gada.

Manas kājas tiešam bija gatavas pludmales sezonai, kas taču ir aktuāli arī tagad, jo pavasaris tūlīt sāksies. Palicis maz laika, lai sagatavotos. Modeles un aktrises noteikti nesnauž, bet strādā ar sevi regulāri, lai panāktu to burvīgo rezultātu, ko redzam TV ekrānos un žurnālos.

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2018 Nofilmēts

Theme by Anders Norén