Dzīve kā filmā

Katrs taču kaut reizi, skatoties filmas vai seriālus, būs nodomājis: kaut man būtu tāda māja, mašīna, kaut es varētu tur dzīvot, kaut es varētu ģērbties dizaineru apģērbā! Citu dzīves apbrīnošana un salīdzināšana ar savu ir ierasta lieta. Tikai televīzijas gadījumā bieži vien tā ir izdomāta pasaule. Ja nu vienīgi jūs neskatāties Holivudas zvaigžņu dzīves realitātes šovus, kur tiešām var redzēt viņu greznos apartamentus, baseinus, drēbju istabas un automašīnu kolekcijas.

Skatoties uz kaut ko tādu, ir saprotams, ka esam neizpratnē par pasaules nevienlīdzību, galējībām. Bet mierinājumam jāsaka, ka ne vienmēr viss ir tik skaisti. Bagāto un slaveno dzīve nāk komplektā ar daudzām nepatīkamām lietām, ko mēs nemaz savā dzīvē negribētu.

Salīdzināšana ir stimuls attīstīties

life-syleTomēr tāda veselīga salīdzināšana un kaut vai iedomātas dzīves pielīdzināšana savai var sniegt arī pozitīvu ietekmi uz mūsu dzīvi. Tas var dot vajadzīgo grūdienu un stimulu censties mainīt kaut ko, izkāpt no komforta zonas. Ja esam mierā ar to mazumiņu, kas mums ir, tad jau nekas arī nemainīsies, varam turpināt apbrīnot TV ekrānos citu īstās un izdomātās dzīves. Bet patiesībā tam vajadzētu radīt spītu un apņemšanos virzīties uz augšu, piepildīt ieceres un uzlabot savu dzīvi.

Kā tikt pie labākas dzīves?

labāka dzīveAr labāku dzīvi lielākoties saistām finansiālo aspektu un to, ko varam atļauties iegādāties. Mazs īres dzīvoklītis vai savs dzīvoklis jaunajā projektā? Piecpadsmit gadus veca automašīna vai piecgadīgs auto, kas izskatās kā no salona? Vēlme vairot savu komfortu un radīt stabilitāti pamatvajadzībās ir loģiska un pareiza. Protams, ka kritēriji katram var būt atšķirīgi, tomēr jautājums par to, kā to sasniegt, ir aktuāls ikvienam.

Iespēja, ka tuvākajā laikā tieši jūs kļūsiet par Holivudas zvaigzni, kas pelna miljonus, ir ļoti maza, tāpēc kaut kas jādara lietas labā pašiem. Un hipotekārais kredīts ir viens no pieejamiem rīkiem, lai īstenotu savas finansiālās ieceres.

Visbiežāk hipotekārais kredīts tiek izmantots sava ģimenes mājokļa iegādei vai jau esošā mājokļa remontam, pielāgošanai mūsdienu ērtībām. Bet hipotekārais kredīts var noderēt arī citām vajadzībām, tāpēc nevajag domāt, ka to var izmantot tikai mājoklim. Vairāk par hipotekāro kredītu lasiet latvijashipoteka.lv.

Iedvesma un atklāsmes

Ekrānā redzētais var ietekmēt mūs ne tikai tā, ka cenšamies tikt pie jaunas mājas vai mašīnas, bet liek pāskatīt savu dzīvi arī emocionālā ziņā. Ir tik daudz raidījumu, šovu, filmu un seriālu, kur priekšplānā ir cilvēku savstarpējās attiecības, dažādas problēmas.

Un katrs skatītājs jau parasti ieciklējas uz to, kas ir sāpīgs un skar arī viņa paša dzīvi. Kā pietrūkst, kas nav piepildījies, kas licis vilties. Un tad redzētajā varam atrast kādu noderīgu pieredzi, padomus un idejas. Ja paši to vēlamies. Piemēram, filmās ir attēlota kaislīga un mūžīga mīlestība, spēja pārvarēt visus šķēršļus, lai būtu kopā. Tas tiešām var iedvesmot arī skatītājam beidzot nebaidīties un piepildīt savu dzīvi ar mīlestību.

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2019 Nofilmēts

Theme by Anders Norén