Tehnika mēdz pievilt pavisam negaidīti

Tika daudzas lietas mēs savā dzīvē un pat ikdienā nevaram paredzēt, jo visu laiku apkārt iedarbojas spēki un apstākļi, ko ietekmēt nav mūsu varā. Tāpēc savā ziņā ik mirkli esam apstākļu upuri. planset datorsVar paveikties, ja dienas un pat nedēļas plānus nevienā mirklī nekas no ārpuses neiztraucē. Bet gadās tādas reizes, kad viena pēc otras visas lietas brūk un jūk, plāni ir vējā, jo ārējie apstākļi vieš savas korekcijas. Tas attiecas gan uz privāto dzīvi un mājsaimniecību, gan darba jautājumiem.

 

Darba jomā tagad tik ļoti esam atkarīgi no tehnoloģijām, elektības un interneta, ka, ja tiešām šajās jomās ir kādas problēmas, uz brīdi paliekam pilnīgi bezspēcīgi, nevaram veikt savus pienākumus. Un tehnika jau nebrīdina, ka šodien vai rītdien pēkšņi pārtrauks savu darbību visnepiemērotākajā brīdī.

Arī man ir gadījušās šādas nepatīkamas situācijas. Darba joma sastīta ar kino, televīziju, man ik dienu jāstrādā ar failiem. Mans galvenais darba instruments ir planešte. Tā vienmēr ir ar mani. Tāpēc varu strādāt jebkurā vietā un laikā.

Un ir bijis tā, ka, esot atvaļinājumā un tālu no pilsētas, protams, steidzu izdarīt dažus iekavētus darbus, bet tad vienā rītā planšetdators nestrādā. Viss. Ko darīt?

 

Risinājums ir vest to uz pilsētu un nodot remontā. Bet mēs taču zinām, ka šāds ierīcu remonts var ilgt nedēļām. Un nevar jau zināt, kas par vainu.

Bet man jau darba grafks ir salikt intensīvs. Neatkarīgi no tā, vai ierīci salabos vai nē, man ātri vajadzēja jaunu darba instrumentu. Labi, ka visi dati glabājas mākonī, tāpēc nebija nekādu zudušu failu. Negribēju arī bojāt ģimenei atvaļinājumu, tāpēc mans ātrais risinājums bija interneta veikals http://www.brivi.lv/, kur par labu cenu atradu tādu planšetdatoru, kāds man bija nepieciešams.

Es to pasūtīju, izmantojot internetu telefonā. Un jau pēc divām dienām saņēmu preci. Varēju atkal strādāt. Bet šis atgadījums man lika apjaust, cik šodien visa sabiedrība ir atkarīga no tehnoloģjām.

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2018 Nofilmēts

Theme by Anders Norén