Redzes uzlabošana šķiet pat ļoti laba perspektīva!

Šoreiz gribu parunāt ne tik daudz par filmām, bet gan par to, kā uzfilmētais materiāls ietekmē mūsu dzīvi. Ar to vairāk domāju izklaidējošos raidījumus, kuros mums stāsta par to, kā modernās tehnoloģijas spēj mainīt cilvēku dzīvi.

Piemēram, visas tās programmas, kas parāda, kā cilvēki cīnās ar lieko svaru. Vai tās, kurās tiek parādīta cilvēka „uzlabošana” pāris mēnešu garumā, ar to domājot veselu virkni dažādu ķirurģisku un e neķirurģisku manipulāciju, kā rezultātā pēc dažiem mēnešiem radu, draugu un paziņu priekšā nostājas jau pavisam cits cilvēks: pievilcīgāks un pašpārliecinātāks, atbilstoši mūsdienu pasaules skaistuma kanoniem.

Es nesaku, ka šādi šovi vai kā tos citādāk nosaukt ir slikti. Tie mums parāda mūsdienu pasaules piedāvātās iespējas, kas, protams, nav tās lētākās, tomēr, ja mēs uzskatām, ka mūsu dzīves kvalitāte var uzlaboties, ja mēs kaut ko mainām savā izskatā (ko nevaram mainīt ar vienkāršu piespiešanos), tad kāpēc gan to neizdarīt?

To, ka lieko svaru nomest ir iespējams, es neapcerēšu, jo katram tas ir individuāli, bet ja ir redzes problēmas, zobu problēmas un citas kaites, kas traucē justies kā p0ilnvērtīgam cilvēkam – un ja šādas iespējas pastāv, kāpēc gan tiešām nesakrāt nepieciešamo summu, lai vienreiz par visām reizēm izdarītu savā dzīvē pārmaiņas.

Manā paziņu un draugu lokā ir daudz cilvēku, kuriem ir redzes problēmas, kurās lieliski palīdzēt spēj oftalmoloģija. Tādas redzes korekcijas operācijas, kā bieži demonstrē šādi šovi, pie mums ir diezgan plaši piedāvāta iespēja. Piemēram, to var izdarīt plaša profila slimnīcā Aiwaclinic, kā arī ir vēl citas iestādes, kuras var sameklēt www.google.lv. Zobu korekciju arī veic diezgan daudz speciālistu šeit uz vietas, tā kā mēs nemaz tik ļoti neatpaliekam no ārvalstīs bāzētajām iestādēm, kuras demonstrē savas prasmes līdzvērtīgos šovos.

Galvenā šādu uzfilmēto pārraižu būtība ir, protams, reklamēt konkrētos speciālistus, taču mēs vairāk uztveram to, ka tiek parādīts: pasaulē ir gana daudz cilvēku, kuri jūtas slikti sava izskata dēļ, taču to visu ir iespējams labot, jo tehnoloģijas un cilvēki ir attīstījušies tiktāl, lai to izdarītu teju vai nieka pāris dienās.

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2019 Nofilmēts

Theme by Anders Norén