Cieņpilnas vecumdienas senioriem – ar TENA

Dzīves nogali ne katram izdodas sagaidīt ar labu veselību un skaidru prātu. Bieži vien seniors ķūst atkarīgs no ģimenes locekļu aprūpes. Šādi apstākļi pašam senioram ir grūti pārdzīvojami, viņš jūtas neērti, ka ir atkarīgs no citiem, kopjams, tāpēc piedzīvo smagu emocionālu stāvokli vai pat depresiju, kas var atsaukties uz veselības stāvokli.

pamperiTāpēc tuviniekiem un aprūpes personām jāmēģina nodrošināt mūža nogalē tādus apstākļus, lai viņš pēc iespējas varētu būt pastāvīgāks, neatkarīgāks, lai viņš cieņpilni varētu pavadīt savs dienas un nejustos diskomfortabli.

Viens no galvenajiem jautājumiem, kam šajā sakarā ir jāpievērš uzmanība – higiēna. Slimības un funkcionālie traucējumi var būt izmainījuši spēju reaģēt uz ķemeņa dabiskajiem signāliem, radot nesaturēšanas.

Tāpat seniors arī var nespēt pilnvērtīgi pats veikt ķermeņa kopšanas procedūras. Tādās situācijās labākais un uzticamākais sabiedrotais ir TENA, kas nodrošina plašu klāstu ar kvalitatīvām higiēnas precēm tieši nesaturēšanas pacientiem, kā arī ķermeņa kopšanas līdzekļus, kas piemēroti slimu un gulošu pacientu kopšanai, tādiem pacientiem, kas ikdienā izmanto higiēnas līdzekļus.

TENA higiēnas līdzekļu klāstā ir dažādu izmēru uzsūcošie palagi, ko var izmantot gultasvietas aizsardzībai, autiņbikses pieaugušajiem, ko ārsti visbiežāk iesaka izmantot senioriem, kuri cieš no nesaturēšanas. Kā arī jostbikses un uzsūcošās apakšbikses.

Katram pacientam un viņa veselības stāvoklim var pielāgot atbilstošākos higiēnas līdzekļus. TENA izstrādājumi ir ar augstu uzsūktspēju un nerada ādai kairinājumu pat ilgstošas lietošanas rezultātā. Viss noplūdušais urīns tiek ātri uzsūkts un ieslēgts dziļākajos slāņos, novēršot arī nepatīkamu aromātu.

Vecu cilvēku aprūpe ir fiziski smags darbs, tāpēc TENA domājis par to, lai atvieglotu aprūpētāju darbu, radot līdzekļus, kas ir ērti uzvelkami un noņemami, kas garantē augstāko drošību pret noplūdēm, apģērba un gultas veļas sasmērēšanu.

TENA piedāvā inovatīvus risinājumus arī ķermeņa kopšanā slimniekiem un senioriem, kas paši nevar apmeklēt vannasistabu. TENA ražo mazgāšanās līdzekļus, kas nav jānoskalo, tāpēc ir lietojami jebkurā vietā, tāpat pieejamas speciālas cepurītes matu mazgāšanai.

Mati nav pēc tam jāskalo. Tas ļauj nodrošināt senioram tīrību un svaigumu arī tad, ja nav iespēju nogādāt viņu vannasistabā un veikt pilnu higiēnu, kas bieži vien ir vienam cilvēkam nepaveicams darbs.

Savu mīļo tuvinieku labsajūtai un komfortam esam gatavi darīt jebko, tāpēc rūpes par senioriem savā ģimenē ir dabiskas. Un, lai sniegtu viņiem pašu labāko, ir vērts izvēlēties TENA.

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2018 Nofilmēts

Theme by Anders Norén