Savs rallija auto – kā no filmas!

Kuram gan vīrietim nepatīk automašīnas! Mans vīrs arī ir īsts auto fans, viņam īpaši patīk rallijs un speciāli tam  pielāgotās automašīnas. Bieži brīvdienās braucam skatīties sacensības.

rallyIr daži auto modeļi, kas viņaprāt, jau ir leģendāri. Es gan no šīm lietām neko nesaprotu un mašīnas neatšķiru. Nemaz arī nebiju pārsteigta, kad vīrs atveda mājās kaut kādu, manuprāt, metāllūžņu kaudzi, kas izrādījās leģendāra sacīkšu automašīna, ko bija izdevīgi nopircis.

Ar tādu pašu atomašīnu kādā filmā sacensībās neiedomājamu uzvaru izcīna galvenais varonis. Vīrs ar savu draugu, kurš arī ir tikpat aizrautīgs, nolēma šo veco automašīnu atjaunot.

Viņi bija no lietoto automašīnu laukumiem sameklējuši dažādas detaļa. Tā nu visas brīvdienas abiem pagāja garāžā. Protams, ka nebiju par to īpaši priecīga, bet redzēju, ar cik lielu prieku un aizrautību viņi darbojas.

Tāpēc cerēju, ka viņi ātrāk tiks galā ar mašīnas atjaunošanu par ejošu rallija auto. Jo viņu nākamis sapnis bija piedalīties amatieru autosacīkstēs.

Dauz ko automašīnas atjaunošanai viņa atrada pie lietoto detaļu tirgotājiem, bet, lai iedzīvinātu jaudīgo motoru, vajadzēja arī jaunas auto rezerves daļas. Un tās viņi izdevīgi iegādājās internetā – plašā auto rezerves daļu kataloga Trodo.lv.

rezerves daļasTur pieejamas rezerves daļas visiem zināmajiem auto modeļiem un markām. Viņiem tur izdevās atrast arī retākas detaļas, ko citi tirgotāji nemaz nepiedāvā, jo tām nav pieprasījuma.

Viņi pasūtīja visas vajadzīgās detaļas, ko bez maksas kurjers piegādāja līdz mājas durvīm. Bezmaksas piegāde ir visiem pasūtījumiem virs 300 eiro, bet vīra pasūtījums bija jau krietni lielāks.

Vajadzīgās detaļas jau pēc dažām dienām bija klāt. Tā varēja turpināties sacīkšu automašīnas atjaunošanas darbi. Pēc vairākām nedēļām viņi beidzot bija pabeiguši, atlika tikai izveidot sacīkšu automašīnai atbilstošu krāsojumu.

Galu galā biju pat pārsteigta, cik labs bija gala rezultāts – automašīna izskatījās skaista, tiešām kā tās mašīnas, no sacīkšu filmām. Mani pat izvizināja pa laukumu.

Abi aizrautīgie draugi pieteicās arī savām pirmajām amatieru auto sacīkstēm. Ar bailīgu sirdi visa ģimene devāmies skatīties, kā viņiem veiksies. Rezultāti kopumā bija ļoti labi, ja ņem vērā, ka tādās sacīkstēs piedalījās pirmo reizi.

Rallija automašīna kā no filmas bija sapnis, ko viņiem arī izdevās īstenot. Ikviens hobijs ir lielisks, ja sniedz prieku un pozitīvas esmocijas.

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2019 Nofilmēts

Theme by Anders Norén