Ātrums un superautomašīnas – to varam izbaudīt uz kino ekrāniem

Katram ir saistoši citi kino žarni, kāds skatās tikai komēdjas, citam interesē šausmu filmas, bet ir daudz tādu kino cienītāju, kuri ar nepacietību gaida jaunākās asa sižeta un piedzīvojumu filmas, kurās varoņi pārvietojas ar jaunākajiem superauto modeļiem, brauc neiedomājamā ārumā un veic trikus.

Tādu filmu ir daudz. Un tām visām ir ļoti liels budžets, lai varētu uzņemt filmu ar miljoniem vērtām automašīnām. Ātrums, piedzīvojumi, labie un sliktie varoņi – tas viss piesaista ļoti plašu skatītāju loku. Ja filmai ir labs scenārijs un populāri aktieri, tad var prognozēt, ka tai gaidāmi lieli panākumi un kases ieņēmumi.

 

Varam pasapņot par superautomašīnām

 

koncepts autoAutmašīnas, kas jau nedaudz atgādina kosmosa kuģus un raķetes, ko varam ieraudzīt jaunākajās asa sižeta un fantastikas filmās, maksā ne tikai simtiem tūkstošus, bet pat vairākus miljonus.

Tādas parastiem civlēkiem nekad neredzēt un neiegūt. Tāpēc kino ir labs veids, kā izdaudīt šādu realitāti nedaudz tuvāk, iedomāties sevi pie tādas automašīnas stūres.

Labs kino ļauj iejusties varoņu ādā un izbaudīt asās izjūtas. It īapši, ja ir iespēja filmu skatīties 3D formātā. Tie, kuri interesējas par automašīnām un to ekskluzīvākajiem modeļiem, noteikti ne tikai kino ekrānos seko ražotāju jaunākajam piedāvājumam.

Internetā ir pieejama plaša informācija, kas īstiem entuziastiem ir regulāra lasāmviela. Kādam interesē visas tehniskās nianses, citus aizrauj tikai vizuālais koncepts.

Izdzīvot ātrumu uz ekrāna, ne reālajā dzīvē

Ātra braukšana var būt pat atkarība, kas rada adrenalīna pieplūdumu un patīkamas sajūtas. Tomēr ikdienas satiksmei un ceļiem tas nav atbilstoši.

Ikvienam ir jāievēro ceļu satiksmes noteikumi. Ātrums un pārgalvība iederas auto sacīkstēs, trasēs un speciāli aprīkotās vietās, kur atļauts braukt pēc citiem noteikumiem. Ātrumu var izbaudīt arī ar kino ekrāna starpniecību.

Lai gan tur bieži vien šāds brauksānas stils tiek īstenots pilsētvidē un apdzīvotās teritorijās, situācijas ir bīstamas, tāpēc skatītājiem, it īpaši jauniešiem, jāsaprot, ka filmā pārspīlē, izmanto specefektus un realitātē šādas situācijas nav pieļaujamas un beigtos letāli.

Ja tiešam gribas izbaudīt, kā ir braukt krietni pāri atļautajam ātrumam, tad var pieteikties braucienam speciālās trasēs, tur arī var izbraukt ar īstām sacīkšu automašīnām.

Bet uz kino ekrāniem var izdzīvot kādu fantāziju un aizraujošu piedzīvojumu ar pašām dārgākajām un ātrākajām automašīnām.

Par drošu braukšanu

Lai arī cik aizraujoši un iedvesmojoši šķiet skati kino ekrānos, kur galvenie varoņi lido pa gaisu ar automašīnām, ietiecas kaut kur un turpina ceļu, apbrauc lielā ātrumā dažādus šķēršļus, apmet dažus kūleņus un sveiki veseli izkapj no auto – tā realitātē nenotiek.

Lai tā vadītu auto, nepieciešamas sacīkšu braucēja iemaņas un modernākie tehnoloģiju un mašīnbūves sasniegumi, kas ielikti miljonus vērtajā auto.

Ikdienā uz ceļiem pārvietojas parasti cilvēki ar parastām automašīnām. Tāpēc par savu drošību un dzīvību ir jārūpējas katram pašam.

Jāizvēlas drošs un apstākļiem atbilstošs ātrums, jāievēro ceļu satiksmes noteiktumi, jāsaglabā maksimāla uzmanība uz ceļu satiksmi. Un galu galā – arī jāparūpējas, lai auto ir atbilstoši aprīkots un braukšanai piemērotā tehniskā stāvoklī.

Par ko ir īpaši jāparūpējas? Tās noteikti ir riepas. Laba auto ritošā daļa ir galvenais faktors, lai uz ceļa jūsu auto būtu drošs un atbilstoši vadāms.

Vienmēr jāizvēlas gadalaikam un ceļa apstākļiem piemērotas vasaras un ziemas riepas. Vasaras riepas palīdzēs izveidot kārtīgu saķeri ar cietu segumu un noturēs auto vietā arī tad, ja brauktuve ir slapja.

Vasaras riepas ir cietākas un braukšanu padara komfortablāku. Bet ziemas riepas ir izgatavotas tā, lai palīdzētu automašīnai stabili braukt slidenos un mainīgos laika apstākļos, kad temeratūra ir zem +7 grādiem.

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2019 Nofilmēts

Theme by Anders Norén