Katrai sievietei vajag savu ginekologu

Rūpes par savu reproduktīvo veselību ir neatņemama dzīves sastāvdaļa ikvienai sievietei jau no agras jaunības. Vizītei pie ginekologa vajadzētu būt ikgadējam rituālām.
ginekologs Tāpēc sava īstā un uzticamā ginekologa atrašana ir svarīga. Sievietei nevajadzētu samierināties ar viduvēju reproduktīvās veselības aprūpi.

Īstā ginekologa meklējumos var aiziet daudz laika, tāpēc piedāvājam uzzināt par “Veselības centru apvienības” ginekologu pakalpojumiem.

 

Veselības centru apvienība” (VCA) par savu pakalpojumu prioritāti izvirzījusi augstu kvalitāti, pieejamību un konkurētspējīgas cenas. Šie kritēriji attiecas arī uz ginekoloģijas pakalpojumiem.

VCA klīnikās sievietes var saņemt profesionālus ginekoloģijas pakalpojumus – profilaktisko aprūpi, saslimšanu ārstēšanu, konsultācijas kontracepcijas jautājumos, grūtnieču uzraudzību.

Ginekoloģisko saslimšanu diagnostikai un grūtnieču uzraudzībai tiek izmantota modernākā medicīnas tehnika un ierīces, kas nodrošina augstu izšķirtspēju, precizitāti.

 

Dzemdes kakla vezisPar visiem VCA pakalpojumiem un arī ginekologu pieņemšanas laikiem var uzzināt apvienības mājaslapā www.vca.lv.

Tajā atradīsiet gan noderīgu informāciju par pakalpojumu, gan pieņemšanas laikus, gan VCA poliklīniku adreses, lai varētu izvēlēties sev ērtāko iestādi, kur apmeklēt ginekologu.

Ja stājaties grūtniecības uzskaitē, tad ērta iestādes pieejamība būs ļoti nozīmīga, jo vēlākos grūtniecības mēnešos garš brauciens vai gājiens var būt nogurdinošs.

 

Lai laikus atklātu pirmsvēža slimības un vēzi agrīnajās stadijās, VCA klīnikās tiek nodrošinātas arī valsts apmaksātās veselības pārbaudes – dzemdes kakla vēža skrīnings un krūts vēža skrīnings.

Dzemdes kakla vēža skrīningam pacientēm tiek izsūtītas uzaicinājuma vēstules ik pēc trīs gadiem. Ar šo uzaicinājumu sieviete var saņemt valsts apmaksātu dzemdes kakla vēža pārbaudi.

Pret šo uzaicinājumu sievietēm vajadzētu izturēties nopietni un izmantot iespēju veikt analīzes bez maksas. Laicīga slimības atklāšana var izglābt pacientei dzīvību. Šobrīd dzemdes kakla vēzis ir otra izplatītākā vēža saslimšana siev

ietēm visā pasaulē. Un vairumā gadījumu vēzis tiek atklāts novēloti, kad ārstniecības iespējas jau ir ierobežotas.

VCA ginekologi veiks šīs pārbaudes un pārliecināsies, vai pacientei nav sākotnējo pazīmju, kas norāda uz risku nākotnē saslimt ar šo slimību.

Uzaicinājumu veikt dzemdes kakla vēža skrīningu nosūta sievietēm vecumā no 25 līdz 70 gadiem.

 

Aicinājumu veikt krūts vēža skrīningu saņem sievietes vecumā no 50 līdz 69 gadiem. Aicinājums tiek nosūtīts reizi divos gados. Krūtis tiek izmeklētas ar mamogrāfijas metodi.

Krūts vēzis ieņem pirmo vietu no vēža fomām sievietēm. Bet tas ir gana daudz izpētīts, tāpēc ar to var efektīvi cīnīties, ja saslimšanu laicīgi diagnosticē. Piedaloties regulārajā skrīningā, ir iespēja laikus atklāt krūts vēzi.

 

VCA poliklīnikās un medicīnas centros ikviena sieviete ātri varēs saņemt porfesionālus ginekologa pakalpojumus, ārstēšanu un grūtniecības uzraudzību.

Visi speciālisti strādā diskrēti un ievēro konfidencialitāti. Par pakalpojumiem vairāk var uzzināt http://www.vca.lv/lv/medcenters/services/specialisti/ginekologs.

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2018 Nofilmēts

Theme by Anders Norén