Kino, teātra vai koncerta apmeklējums – vienmēr patīkama dāvana

Jaukas un noderīgas dāvanas ne vienmēr ir dārgas. Lieliska dāvana var būt arī īstajā brīdī uzdāvināts mirklis atpūtas, kas nemaksā daudz. Svarīgāks ir pats žests un vēlējums – pamanīt, ka tuvam cilvēkam vai draugam noderētu atpūsties no darbu kalniem un ikdienas spriedzes.

Kino apmeklējums Lieliska atpūta var būt kino, teātra vai koncerta apmeklējums. Man kā divu bērnu mammai katrs mirklis tikai ar sevi nav pat naudā novērtējams, jo šiemieraun sevis apzināšanām mirkļi ir reti, tāpēc ļoti novērtēju iespēju kādreiz iziet no mājas vienai pašai.

Reiz māsa, kurai tad vēl pašai nebija bērnu, man uz galda bija atstājusi kino biļeti un zīmīti, ka stundu pirms seansa būs klāt, lai parūpētos par bērniem.

Lai es taisos un dodos vienreiz noskatīties kādu filmu no viena gala līdz otram un vienatnē izēst kārtīgu turzu ar popkornu.

Tas it kā bija nieks, bet tik aizkustinošs žests, jo māsa tiešām redzēja, ka man izmisīgi trūkst pat tāda sīkuma kā labas filmas, kas aizkustina, ļauj paraudāt vai pasmieties, nedomāt par desmitiem mājas un bērnu lietām.

Tāpēc es domāju, ka tā tiešām ir lieliska dāvana īstajam cilvēkam īstajā brīdī – kāda biļete uz pasākumu, teātri, koncertu.

Un šāda dāvana var būt lielisks veids, kā abiem jaunajiem vecākiem ļaut pabūt kopā ārpus mājas, jo parasti dodas viens, lai otrs paliktu ar bērniem.

Izklaide ārpus mājas

Izklaide ārpus mājasJa arī gribat šādi kādu iepriecināt, tad jums var noderēt fromme.lv idejas dāvanām. Dāvanu serviss internetā FromMe.lv piedāvā plašu izklaižu, izrāžu, koncertu sadaļu.

Varat iegādāties dāvanu kartes gan jau konkrētiem pasākumiem, gan dāvanu karti pie kāda pakalpojuma sniedzēja, lai dotu saņēmējam lielākas izvēles iespējas.

FromMe.lv dāvanu karšu iegāde ir ļoti ērta un noderīga tad, ja jums nav laika, lai dotos uz veikalu vai pie pakalpojuma sniedzēja. Arī nav jātērē laiks, lai meklētu dažādus piedāvājumus, jo FromMe.lv to jau ir izdarījis, atlasot pašu labāko un noderīgāko.

Jums tikai atliek izvēlēties to dāvanu karti un atpūtas veidu, ko vēlaties uzdāvināt kādam tuvam cilvēkam, kuru tas ļoti iepriecinās.

Kāds varbūt ir teātra vai kino fans, cits dod priekšroku dzīvam un eneģiskam koncertam. Jūs noteikti zināsiet, ko labāk izvēlēties.

Dažas stundas pareizas atpūtas var sniegt lielu enerģijas lādiņu, vai tieši otrādi – nomierināt un dot mirkli pabūt ar savām domām, izbaudīt kultūru vai vieglu izklaidi, ja tas ir tas, kas tajā brīdī patiešām nepieciešams.

Un kopā atpūsties vienmēr ir daudz jaukāk, tāpēc pērciet un dāviniet vienmēr divas biļetes. Bet labākās idejas dāvanām meklējiet FromMe.lv.

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2019 Nofilmēts

Theme by Anders Norén