Pērc kvalitatīvu audio un video tehniku

Kino industrija mums piedāvā ļoti daudz – filmas, seriālus, dokumentālo kino, lieliskas animācijas filmas. Lai to visu pilnvērtīgi izbaudītu ne tikai kinoteātrī, bet arī mājās, tad jāiegādājas tiešām kvalitatīvas un mūsdienīgas audio un video ierīces.

Arī mēs savu viesistabu esam pārveidojuši par gandrīz vai mini kinoteātri, kur visa ģimene ērti varam baudīt jaunākās filmas, koncertus, animācijas filmiņas mazajiem. Svarīgi ir padomāt gan par attēla kvalitāti, gan skaņas sistēmām, jo laba bilde bez labas skaņas nekad nesniegs vēlamo iespaidu.

Mēs visas audio un video preces, ko ievietot viesistabā, iegādājāmies interneta veikalā. Kāpēc? Jo interneta veikali piedāvā daudz lielāku izvēli, nav jātērē laiks, lai dotos uz veikaliem. Un var atrast arī ļoti izdevīgu cenu piedāvājumus. Pēc vairāku interneta veikalu izpētes savus pirkumus nolēmām veikt visus vienuviet – interneta veikalā brivi.lv.

Televizors

televizorsPats svarīgākais pirkums, protams, ka bija televizors. Visa ģimene bijām vienisprātis, ka gribam tiešām lielu televizoru, ko stiprināsim pie sienas. Tā kā viesistaba mums ir liela, varējām droši izvēlēties pašu lielāko izmēru, ko interneta veikalā atradām – 65 collas.

Tas bija pašas jaunākās paaudzes televizors, kas atbalstīja visas modernās ierīces, pats savienojās ar citām mājas modernajām tehnoloģijām – viedtālruņiem, plašetdatoru, portatīvo datoru. Tam ir izcila izšķirtspēja un attēla kvalitāte.

Tagad, kad raugos uz šādiem televizoriem, ar pilnīgu apjukumu atceros laiku pirms padsmit gadiem, kad lielākajā daļā māju bija mazas, bet masīvas TV kastes, kuru vienīgā funkcija bija televīzijas translēšana. Bet tagad televizors nav tikai televizors tā pamatizpratnē. Tā ir multifunkcionāla ierīce, kas sniedz gan izklaidi, gan praktisku palīdzību, var nodrošināt pat saziņu. Interneta veikalā brivi.lv bija pieejami vairāk nekā simts televizoru modeļi.

Mums interesējošajiem parametriem atbilda apmēram trīsdesmit modeļi. No tiem tad arī izvēlējāmies savu īsto, domājot arī par ekonomisku pirkumu, jo divi funkciju ziņā identiski modeļi bija stipri atšķirīgās cenās tikai tāpēc, ka katrs no cita ražotāja. Abi ražotāji bija zināmi un uzticami pierādījuši sevi kā spēcīgus tirgus pārstāvjus. Tāpēc, protams, ka izvēlējāmies lētāko variantu.

Mājas kinozāle

mājas kinozāleEs uzstāju arī uz to, ka jāpērk mājas kinozāle, lai telpā nodrošinātu izcilu skaņu. Man patīk šada tad arī paklausīties kādus mūzikas klasikas diskus, jo esmu savācis diezgan lielu kolekciju, tāpēc mājas kinozāle noderētu arī šim hobijam, ne tikai filmu skatīšanās kvalitātes palielināšanai.

Mājas kinozāli pieskaņojām viesistabas dizianam, lai to varētu neuzkrītoši novietot, lai tā netraucētu. Un tā palēnām tapa mūs mājas kinoteātris. Vēl iegādājāmies dažādus aksesuārus, kas vajadzīgi. Nopirkām austiņas, vairāks pultis, jo regulāri kāds vai nu pazaudē, vai salauž.

Digitālā fotokamera

digitālā-kameraBet pusaudze meita mūs ar sievu pierunāja pie viena nopirkt viņai arī kvalitatīvu digitālo fotokameru. Viņa aizrāvās ar fotografēšanu un sapņoja kādreiz arī mācīties šajā jomā. Kvalitatīvas bildes varēs arī apskatīties jaunajā televizorā.

Uztvērām to kā ieguldījumu meitas nākotnē. Labas bildes noderēs visiem ģimenes locekļiem. Interneta veikalā brivi.lv varējām atrasta arī gana lielu fotokameru izvēli – vairāk kā četrdesmit modeļus.

Ļāvām meitai pašai izvēlēties tādu, kas atbilst viņas prasībām un vajadzībām. Pirkumu veicam ar nosacījumu, ka viņa sāks apmeklēt profesionālus fotokursus un savu nodarbi nepametīs vismaz trīs gadus, lai tiešām saprastu, vai viņai tas patīk un der kā nākotnes profesija.

Bet tad, kad bijām iekārtojuši jaunajā mājoklī viesistabu un piešķīruši tai kinoteātra noskaņu, varējām sākt iedibināt jaunas tradīcijas – ģimenes filmu vakarus.

Tā kā mums ir pieslēgta plaša filmu noma, tad jebkurā brīdī varam skatīties arī jaunākās filmas, kas tikko iznākušas uz kinoteātru ekrāniem. Bet mēs to varēsim darīt ērtā vidē – savā mājā, iestiprinoties ar sievas gatavotām uzkodām.

 

 

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2019 Nofilmēts

Theme by Anders Norén